Julia Brzykcy otrzymała grant w konkursie MNiSW Perły Nauki

Z przyjemnością informujemy, że mgr Julia Brzykcy otrzymała grant w konkursie MNiSW Perły Nauki na badanie mechanizmów mikrobiologicznej emisji silnego gazu cieplarnianego – N2O w regionach polarnych.

Gratulujemy!