Webpage usage policy

Regulamin Strony internetowej Instytutu Biochemii i Biofizyki Polskiej Akademii Nauk

  1. Ze Strony Internetowej mogą korzystać użytkownicy, zarówno zarejestrowani, jak i niezarejestrowani.
  2. Na Stronie zarejestrować się mogą wyłącznie pracownicy i studenci Instytutu Biochemii i Biofizyki Polskiej Akademii Nauk, posiadający aktywne konto pocztowe na serwerze Instytutu.

 

Zakładanie Konta na Stronie

  1. Aby założyć Konto na Stronie, należy wypełnić Formularz rejestracji. Niezbędne jest podanie następujących danych Imię, Nazwisko, login oraz adres email znajdujący się domenie ibb.waw.pl.
  2. Po rozpoczęciu rejestracji na podane konto email zostanie przesłany link aktywacyjny umożliwiający podanie hasła do konta oraz dokończenia rejestracji.
  3. Logowanie się na Konto odbywa się poprzez podanie loginu lub adresu email oraz hasła ustanowionych w podczas rejestracji.
  4. Osoba zarejestrowana ma możliwość w każdej chwili, bez podania przyczyny i usunąć Konto poprzez wysłanie stosownego żądania do administratora strony WWW.

 

Dane osobowe

  1. Administratorem danych osobowych zbieranych podczas rejestracji na Stronie jest Instytutu Biochemii i Biofizyki Polskiej Akademii Nauk.
  2. Dane osobowe zbierane przez administratora za pośrednictwem Strony internetowej zbierane są w celu identyfikacji zarejestrowanej osoby.
  3. Zarejestrowana osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niepodanie wskazanych w Regulaminie danych osobowych skutkuje brakiem możliwości zarejestrowanie się na  stronie.